Výroční zprávy podle zákona 106/1999 Sb.

Vážení návštěvníci,

děkujeme vám za zájem o naše výroční zprávy. Jsme nově založená organizace, a i když se těšíme na to, až budeme schopni s vámi sdílet naše úspěchy a výzvy, zatím nemáme k dispozici dostatečné období, které bychom mohli zhodnotit v klasické výroční zprávě.

Momentálně jsme teprve na začátku naší cesty, a také přesto, že jsme již začali působit, nemohli jsme ještě plně měřit naši činnost a úspěchy, které bychom mohli prezentovat ve výroční zprávě. Nicméně, pevně věříme, že během příštích období budeme moci sdílet s vámi naše pokroky, úspěchy a významné milníky.

Budeme pravidelně aktualizovat naše webové stránky s novými informacemi a výsledky naší činnosti, takže se nezapomeňte vracet a sledovat náš vývoj. Vaše zájem a podpora jsou pro nás klíčové a těšíme se na to, až vám budeme moci poskytnout kompletní a informativní výroční zprávu, jakmile naše činnost dosáhne dostatečného časového období pro zhodnocení.

V případě konkrétních otázek či informací, které byste chtěli získat dříve, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím naší podatelny na e-mailové adrese podatelna@zzms.cz.

Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.

Přejít nahoru